Binance Papara Para Nasıl Yatırılır? (2020 Rehber)

0 37

Eğer kripto para borsasında oynamaya karar verdiyseniz, yabancı borsalar arasında ve dünya genelinde en popüler olanı Binance ile kripto para satın alıp sonrasında kripto para satabilirsiniz. İşlemlerinizi gelişmiş market grafikleriyle çok daha iyi bir analiz yaparak az riskle bilerek oynayabilirsiniz.

Binance kripto para satın almak için her şeyden önce bir Binance hesabınız olmalıdır.

Binance’e kayıt olmak için gerekli şeyler sadece, geçerli bir eposta adresi ve şifredir.

18 yaşından büyük olma zorunluluğu olan bu borsada işlem limitlerinizi artırmak için kimlik/pasaport/ehliyet gibi kimlik bilgisi içeren belgelerle birlikte bir adet özçekim (selfie) göndererek işlem limitinizi tek seferlik 200BTC’ye kadar yükseltebilirsiniz.

Binance Papara ile Para Yüklemek

Binance hesabınızı oluşturduktan sonra Papara ile bakiye yükleyerek kazanmaya başlamak istiyorsanız yapmanız gereken şeyler çok basit.

  1. Papara hesabınıza girip Binance’e yüklemek istediğiniz bakiyenizin olduğunu kontrol edin.
  2. Menüden “Kripto Al” kısmının üstüne gelip “TRY Yatırın (Papara)” yazan linke tıklayın.binance-papara-bakiye-yükleme
  3. Papara’da kayıtlı olan T.C. kimlik numaranızı yazın ve yatırmak istediğiniz bakiyeyi yazın. Papara %1 komisyon alıyor o yüzden Papara hesabınıza gerekli miktarı yatırdığınızdan emin olun.binance-papara-bakiye-yükleme-2
  4. Açılan sayfada “Ödeme Yap” butonuna bastıktan sonra bakiyeniz hesabınıza geçmiş demektir.
    binance-papara-bakiye-yükleme-3

Binance Papara para yükleme işlemi bu şekilde kolayca yapılmaktadır. Herhangi bir sorunuz olursa yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz.

Bol kazançlar!

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.