Türkiye ve yavru vatan Kıbrıs’ta faaliyet gösteren köklü cep telefonu operatörlerinin başında gelen Turkcell müşteri hizmetleri direk bağlanma 2019 yılı için geçerli olan yöntemlerle, Turkcell çağrı merkezine hemen bağlanarak işlemlerinizi çok daha kısa sürede yapabilirsiniz. Bu yöntemler sayesinde zamandan önemli ölçüde tasarruf ederken, sıkıcı bekleme sürecine de maruz kalmazsınız.

1994 yılında kurularak Türkiye’de faaliyet vermeye başlayan Turkcell, ülkemizin ilk GSM operatörüdür. Bu nedenle herkes tarafından bilinen ve uzun zamandır kullanılan Turkcell, GSM alt yapısı en gelişmiş olan firmadır. Her ne kadar rakipleri büyük alt yapı çalışmaları ile aradaki farkı önemli oranda kapatmış olsalar da, henüz Turkcell kalitesine tam olarak erişememişlerdir.

Altyapısı ve diğer gelişmiş özellikleriyle bir adım önde olmanın avantajlarını kullanarak paket fiyatlarını diğer operatörlere göre biraz fazla tutan Turkcell, özellikle rakip operatörlerin kapsama alanının olmadığı bölgelerde varlığını daha etkin sürdürmekte ve iyi bir çekim gücüne sahip olmaktadır.

Turkcell müşteri hizmetleri direk bağlanma 2019

Turkcell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2019

Sabit hat ve diğer operatörlerden arama için Turkcell Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 532 532 00 00

Turkcell’den aramak için: 532

  • Eğer bir Turkcell hattından müşteri hizmetlerini arayacaksanız sadece 532’yi çevirmeniz, sabit hat ya da farklı bir operatörden arama yapacaksanız 0532 532 00 00 numaralı Turkcell müşteri hizmetleri numaralarını arayın.
  • Sesli yanıt sistemi sizi karşıladıktan sonra, ‘1’ tuşuna basın.
  • İki saniye kadar bekledikten sonra, ‘0’ tuşuna basın.
  • Çağrı merkezinin yoğunluğuna göre bir süre bekledikten sonra, Turkcell müşteri hizmetleri direk bağlanma işleminiz gerçekleşecek ve çağrı merkezi yetkilisi sizinle bağlantıya geçecektir.

Müşteri hizmetleri yetkilisine bağlandıktan sonra telefonunuzun internet ayarları, şifre işlemleri, yeni paket satın alma, paket değişikliği yapma, numara taşıma başvurusu yapma, hattınızı mobil ödemeye açma ya da kapatma gibi, onlarca işlemi kısa sürede yapabilirsiniz.

Yine aynı şekilde kayıp çalıntı bildirimlerini de, Turkcell çağrı merkezi yetkilisine bildirebilirsiniz. Kayıp çalıntı bildirimi yapmak için sesli yanıt sistemine bağlanmak için, direk olarak bağlantı gerçekleştirmeniz mümkündür. Bu bildirimler için bekleme süresi de, oldukça az bir süredir. Yukarıdaki basit işlemleri tamamlayarak, hemen müşteri temsilcisine bağlanmanız mümkündür.