Türkiye’de etkin bir şekilde faaliyetlerini sürdüren GSM operatörleri arasında yer alan Turkcell’e bağlı olan Turkcell Superonline müşteri hizmetleri direk bağlanma 2019 başlıklı yazımızda, Turkcell çağrı merkezine hızlı ve direk nasıl bağlanacağınız hakkında bilgiler verdik.

Ev interneti olarak en fazla tercih edilen firmalardan olan Turkcell Superonline, gelişmiş alt yapısı ve sunmuş olduğu avantajlı kampanyalar ile Türkiye’nin dört bir yanında hizmet vermeye devam etmektedir.

Ancak bazı sorunlar karşısında müşteri hizmetlerine bağlanılmak istenildiğinde, tüm operatörler gibi belirli adımları geçerek bekleme süresine ve sesli yanıt sisteminin yönlendirmelerine katlanmak zorunda kalınmaktadır. Turkcell Superonline müşteri hizmetleri direk bağlanma 2019 başlıklı yazımızdaki adımları izleyerek, bu sıkıcı sürece daha fazla katlanmadan çağrı merkezine bağlantı gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2019

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2019

Bireysel Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri Numarası: 0 532 532 00 00

Kurumsal Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri Numarası: 0 850 222 1 222

Turkcell Superonline bireysel müşterileri, yukarıda verdiğimiz bireysel müşteri hizmetleri numarasını, kurumsal müşteriler ise kurumsal müşteri hizmetleri numarasını aramalıdır.

  • İlgili numarayı arayın.
  • Sesli yanıt konuşmaya başlayınca, cep telefonunuzdan 1 rakamını tuşlayın.
  • Turkcell Superonline hizmet numaranızı telefonunuzdan tuşlayın.
  • 6 tuşuna basın ve bekleyin.

Bu işlemleri yaptıktan sonra, sistem sizi sıraya alacak ve müşteri hizmetlerine kısa sürede bağlanacaksınız. Müşteri hizmetlerine hemen bağlanmak için yapabileceğiniz işlemler bunlardır. Müşteri hizmetleri ile yapılacak basit işlemlere de kısaca değinecek olursak, şu şekildedir.

Turkcell Çağrı Merkezinde Yapabileceğiniz İşlemler

  • Güncel fatura bilgilerinizi detaylıca öğrenebilirsiniz.
  • Faturalarınızın son ödeme tarihlerini öğrenebilir, fatura kesim ve son ödeme tarihleri için değişiklik talep edebilirsiniz.
  • Hattınıza tanımlı internet paketini, üst paketlere taşıyabilirsiniz.
  • Her türlü bağlantı problemleriniz için, destek alabilirsiniz.
  • İnternet aboneliğinizin, sonlandırılması ya da dondurulması için başvuru yapabilirsiniz.
  • İnternet aboneliğinizin, mevcut adresten başka bir adrese taşınmasını talep edebilirsiniz.

Turkcell Superonline arama ücretleri hakkında da, sıklıkla sorular gelmektedir. Kullanmış olduğunuz sabit ya da cep telefonu operatörünün size tanımladığı dakika paketiniz varsa, ücretlendirme bu paket kapsamında yoksa da, cep Liranızdan düşmekte ya da faturanıza yansımaktadır.